Masz pytanie?
imgProductContainer

The Shell Channel Pilot Imray Edycja 2021

Cena:172.00PLN
Ulubione
Towar niedostępny
Zadaj pytanie ?

Locja obejmuje obszar południowego wybrzeża Anglii, północnego wybrzeża Francji oraz  Wyspy Normandzkie. Bogata historia tej publikacji sięga 80 lat wstecz jej pierwszym twórcą był legendarny Adlard Coles . Następnie od 1982 roku piecze nad nią przejął John Coote, który w ciągu swojej dość krótkiej 10 letniej kadencji rozszerzył opisywany obszar z angielskiego wybrzeża o północną Francję. Obecny trzeci autor przewodnika Tom Cunlife dzięki ścisłej współpracy z bosmanami marin i portów oraz ze starannie wyselekcjonowaną grupą żeglarzy zadbał o to by przewodnik był jak najbardziej aktualny. Nie zmiennie „The Shell Chanel Pilot” cieszy się największym autorytetem  wśród publikacji nawigacyjnych dotyczących kanału La Manche. Oprócz wysokiej wartości merytorycznej książka dzięki wyczuwalnemu w tekstach   charakterystycznemu  humorowi autora  jest również bardzo przyjemną lekturą.

Podobnie jak inne przewodniki autorstwa wydawnictwa Imray charakteryzuje się dużą ilością aktualnych planów i zdjęć. Oprócz niezbędnych danych żeglarskich locja zawiera interesujący przekrój informacji na temat lokalnych atrakcji, zwyczajów, jedzenia i historii regionu

Oferowana jest najnowsza  edycja  zawierająca zaktualizowane zdjęcia, plany oraz informacje, które zostały zgromadzone przez autorów od czasu poprzedniego wydania.

Obowiązkowy „towarzysz” na pokładzie każdego jachtu pływającego w tym rejonie.  

 

·         Nr produktu: IB0202-2

·         Autor: Tom Cunliffe

·         Wydawca: Imray

·         Nr ISBN: 9781786792709

·         Edycja: Rev 8

·         Data Edycji: 2021

·         Wymiar: A4 

·         Okładka: twarda

·         Publikacja w języku angielskim

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.