Masz pytanie?
imgProductContainer

Posiłek- racja żywnościowa kasza gryczana z indykiem TACTICAL FOODPACK

Ulubione
Zadaj pytanie ?

Pełnowartościowe wysokoenergetyczne  posiłki stworzone  we współpracy z członkami sił specjalnych!

 

TACTICAL FOODPACK to posiłek o smaku domowego jedzenia do przygotowania w każdych warunkach. 

Produkt spełniający najsurowsze europejskie wymagania , pozbawiony chemicznych dodatków sztucznie zwiększających kaloryczność. 

Zastrzyk energii otrzymywany w  posiłku  jest naturalny i zdrowy dla organizmu. Zapewnia niezbędną „moc” , każdemu nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

 Najważniejszymi cechami przyświecającymi twórcom  produktu  był smak, wygląd i konsystencja żywności.

 

Długi okres przydatności produktu został osiągnięty dzięki procesowi liofilizacji. Jest to jedna z najlepszych obecnie znanych metod konserwacji żywności. 

Całe gotowy posiłek jest liofilizowany - w prostych słowach najpierw zamrażamy jedzenie szybko, a następnie powoli zaczynamy podnosić temperaturę. 

W tym długim procesie w komorze próżniowej cała woda jest usuwana z żywności, pozostawiając około 99,7% wszystkich witamin i składników odżywczych bez utrat smaku i wyglądu.

 Dzięki tej specjalnej technologii konserwacji znanej między innymi z wojny w Wietnamie posiłki ma ją okres ważności wynoszący 8 lat (od daty produkcji). 

Nawet po tym czasie jedzenie jest całkowicie jadalne, ponieważ stworzone środowisko jest w 99,9% suche, a zatem nieodpowiednie dla bakterii.

 

Po ponownym  połączeniu z wodą jedzenie, przybiera  swój pierwotny kształt i formę a jego  smak nie odbiega od pierwotnego. 

Posiłek można przygotować w zimnej wodzie (trwa to tylko trochę dłużej) jednak ze względu na walory smakowe rekomendowana jest woda ciepła. 

W zupełnie  ekstremalnych sytuacjach danie można spożyć na sucho ponieważ jest ono wstępnie ugotowane i w 100% liofilizowane.

 

Cechy produktu:

- tylko naturalne składniki

- wysokie walory smakowe

- wysoka kaloryczność

- 8 lat przydatności do spożycia (od daty produkcji)

- do przygotowania zarówno z zimną jak i ciepłą wodą (w ekstremalnych przypadkach do spożycia na sucho)

Składniki: kasza gryczana (47%), śmietana, udko z indyka (10%), marchew cebula, pieprz, kukurydza, olej rzepakowy, czosnek, przyprawy, zioła, sól

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.