Wyszukiwarka

dzial_turystyka

Losowy produkt
Płatności i Dostawa

Operatorem kart płatniczych jest

               PayPro SA

        

Adriatic Pilot Imray

Cena:256.90
Zapytaj o Produkt

Najnowsza edycja jednego z najbardziej popularnych przewodników wydawnictwa Imray , który w ofercie  jest już od 30 lat!

Locja obejmuje wciąż bardzo popularny wśród żeglarzy obszar Chorwacji oraz sąsiednich Słowenii, Czarnogóry i Albanii jak i wschodniego wybrzeża Włoch. Jest jedynym przewodnikiem po lagunie weneckiej i portach przylegających do Istrii. Obecnie jest to unikalna pozycja na rynku gdyż obejmuje cały region morza Adriatyckiego.

Podobnie jak inne przewodniki autorstwa wydawnictwa Imray charakteryzuje się dużą ilością aktualnych planów i zdjęć. Oprócz niezbędnych danych żeglarskich locja zawiera interesujący przekrój informacji na temat lokalnych atrakcji, zwyczajów, jedzenia i historii regionu.

Oferowana jest najnowsza 8 edycja zawierająca zaktualizowane zdjęcia, plany oraz informacje, które zostały zgromadzone przez państwa Thompson od czasu poprzedniego wydania z 2016 roku.

Skrupulatna i kompleksowa praca autorów sprawiają i „Adriatic Pilot” to obowiązkowy towarzysz na pokładzie każdego jachtu żeglującego wzdłuż bogatych i różnorodnych wybrzeży Adriatyku.

 

·         Nr produktu: IB0240-1

·         Autor: T & D Thompson

·         Wydawca: Imray

·         Nr ISBN: 9781786790217

·         Edycja: 8

·         Data Edycji: 2020

·         Wymiar: A4 

·         Okładka: Twarda

·         Publikacja w języku angielskim